Dobitnici natječaja Dobre prilike s CIAK Autom

U nagradnom natječaju u studenom 2019. godine stotinu korisnika, koji su najbrže točno odgovorili na kviz znanja, osvojili su CIAK set alata za djecu sa svjetlosnim i zvučnim efektima. Klijenti Croatia osiguranja mogu besplatno aktivirati program pogodnosti Dobra prilika, doznajte više o programu.

BR

IME I PREZIME

GRAD

1

CIRKOVIĆ DORA

ZAGREB

2

MARIĆ ZVONIMIR

ZAGREB

3

INDIR JANKA

ZAGREB

4

FILIPOVIĆ ANKICA

ZAGREB

5

JURATOVAC KRISTINA

ZAGREB

6

SMOLJAK ROBERT

ZAGREB

7

ŠUNJIĆ ANTONIO

ZAGREB

8

GAŠPAR IGOR

ZAGREB

9

SVEČNJAK LANA

ZAGREB

10

CRNKOVIĆ LJERKA

ZAGREB

11

STUDEN DUBRAVKA

ZAGREB

12

BINGULA SILVESTAR

ZAGREB

13

KOPRIVČIĆ STJEPAN

ZAGREB

14

ČAVIĆ NIVES

ZAGREB

15

SULIK DUBRAVKO

ZAGREB

16

TOPIĆ IGOR

ZAGREB

17

ROOB ANA-MARIJA

ZAGREB SOPOT

18

PLANINIĆ JOSIP

ZAGREB

19

PIŠĆAK MARIN

ZAGREB

20

MILJENKO KOSTANJEVAC

ZAGREB

21

JEREBIĆ VLADIMIR

ZAGREB

22

CULJAK PULJČAN GORDAN

ZAGREB

23

TOPIĆ-VRKIĆ IVANA

ZAGREB

24

VOGLEŠ GORDANA

ZAGREB

25

TIZAJ DRAGUTIN

ZAGREB

26

HERMAN HRVOJE

ZAGREB

27

KOROŠIĆ DALIBOR

OSIJEK

28

MAJSKI SINIŠA

OSIJEK

29

BOLKOVAC VJERAN

OSIJEK

30

JUREN GORAN

BJELOVAR

31

IVAN GLOBAN

BJELOVAR

32

KOMLJENOVIĆ IVICA

BJELOVAR

33

MARKO BULIĆ

BJELOVAR

34

DAMJANOVIĆ IGOR

BJELOVAR

35

CIKAČ MARIJAN

KOPRIVNICA

36

KOVAČIĆ BRANKO

KOPRIVNICA

37

ŠURIĆ VANJA

KOPRIVNICA

38

ŠURIĆ MARINO

KOPRIVNICA

39

REBAC MARINKO

KOPRIVNICA

40

CECELJA VLADIMIR

VARAŽDIN

41

CEPANEC JOSIP

VARAŽDIN

42

TUĐAN DAMIR

VARAŽDIN

43

KNEZIĆ DAVID

VARAZDIN

44

ŽIŽIĆ MARKO

SOLIN

45

FILIP BRČIĆ

SOLIN

46

BIRIN-BAŠIĆ SILVANA

RIJEKA

47

OŽBOLT ARIS

RIJEKA

48

TOMISLAV DUH

IVANIC GRAD

49

ŠPENDIĆ GORDANA

IVANIĆ-GRAD

50

RISTER MIHOVIL

VELIKA GORICA

51

KAURIĆ TIHOMIR

VELIKA GORICA

52

ŽUFIĆ DALIBOR

ROVINJ

53

UDOVIČIĆ JOSIPA

ROVINJ

54

PAVKOVIĆ IVICA

SESVETE

55

PAVKOVIĆ IVICA

SESVETE

56

KREŠO HRVOJE

TENJA

57

EMBER ALEN

TENJA

58

ČOKOLIĆ IVAN

SPLIT

59

GOLUŽA DAMIR

DJAKOVO

60

VEKIĆ TIHOMIR

ČAKOVEC

61

OSMIĆ SELMA

PULA

62

MAMIĆ HRVOJE

VINKOVCI

63

OLIĆ ERPAČIĆ LUCIJA

ZADAR

64

PELIKAN DEAN

SISAK

65

PRAČUK DRAŽEN

SLAVONSKI BROD

66

PRPIĆ TOMISLAV

KUTINA

67

MATIJEVIĆ ALEN

TOPOLJE

68

STUPIĆ MARKO

OZALJ

69

MAJDANDŽIĆ DARKO

ČEPIN

70

JURIĆ ANTE

OMIS

71

PAVLIĆ GORAN

SAMOBOR

72

OVČARIĆ MATIJA

VELIKO TRGOVISCE

73

IVIĆ LUCIANA

DRNIS

74

SLOVIC MARIJANA

REPUŠNICA

75

KUTI IZABELA

MALINSKA

76

SVRTAN ANDREJ

ZAPREŠIĆ

77

MARIĆ OLIVER

TOMAŠANCI

78

ŽUFIKA BOŽIDAR

MOLVE

79

KOZAR VESNA

SVETA NEDELJA

80

PETKOVIĆ ROBERT

BELIŠĆE

81

HODALJ DALIBOR

PETRINJA

82

PEJAKOVIĆ MIODRAG

PRIVLAKA

83

BELAJ ANTONIO

BELI MANASTIR

84

ŠARIĆ JELENA

BRDOVEC

85

BACALO ŽELJKO

SLATINA

86

HORVATINOVIĆ MILJENKA

SESVETSKI KRALJEVEC, DUMOVEC

87

CUZEK ŽELJKA

MOLVE

88

MARAČIĆ ANA

PUNAT

89

GOBAC MIRELA

KUTINA

90

VUKIĆ KERAN OZANA

SUKOŠAN

91

VUKOVIĆ DOMAGOJ

GORNJA VRBA

92

TOPOLOVEC RIKARD

ZLATAR BISTRICA

93

PIELIĆ VANJA

OROSLAVJE

94

IVANA GRAHAČ

DRAGANIĆ

95

TOMAŠIĆ IVANA

MACINEC

96

MORIĆ RUŽICA

OMISALJ

97

PREVENDAR MILJENKO

BREZOVICA

98

ŽULJ MIRJANA

ZAPREŠIĆ

99

OŽEGOVIĆ STJEPAN

VISOKO KRAJ NOVOG MAROFA

100

DENK BRANIMIR

NIJEMCI