Dobitnici nagradne igre „Osigurajte i opremite dom“

Završena je nagradna igra „Osigurajte i osvojite dom“ te je izvučeno 400 dobitnika Elipso poklon bonova u vrijednosti 500 kn. U nagradnoj igri sudjelovali su svi prijavljeni ugovaratelji višegodišnje police Croatia imovina, a dobitnici će biti osobno obaviješteni o načinu i vremenu podizanja nagrade. Hvala dobitnicima što su svoju sigurnost povjerili Croatia osiguranju i čestitamo na osvojenoj nagradi!

1

DANIJELA

HULJENIĆ PUGAR

KRIŽ

2

ZELJKO

LABOR

VIŠNJEVAC

3

MANDA

STIPIĆ

VIR

4

ANA

MIKOJEVIĆ

RIJEKA

5

NINOSLAV

HANŽ

OROSLAVJE

6

HRVOJE

RUPČIĆ

KOPRIVNICA

7

NIKOLA

DABIĆ

SUNJA

8

ŽELIMIR

KUŠIĆ

ZAGREB-SLOBOŠTINA

9

SLAVKO

IVIĆ

KUMROVEC

10

VIRGINIA

ČOGURIĆ

ZAGREB

11

ANČICA

POLJAK

DUGO SELO

12

NADA

KOLAK-PARFENJUK

ZAGREB

13

DUŠAN

PONGRAČIĆ

HUM NA SUTLI

14

ANĐELKA

RADANOVIĆ

BENKOVAC

15

NADA

MOSES

ZAGREB

16

MLADEN

DRAKŠIĆ

ZAGREB

17

MARIJA

STREJČEK

ZAGREB

18

EVA

MARAS

UMAG

19

MAJA

KRISTIĆ

SPLIT

20

DALIBOR

BURETIĆ

MATULJI

21

JADRANKA

PRKA

NIN

22

MARIJAN

JERKOVIĆ

SLAVONSKI BROD

23

TIN

ŠURINA

ZAGREB

24

ĐURO

UGARKOVIĆ

PAKRAC

25

LIVIO

LAKOVIĆ

POREČ

26

ANTUN

JUKIĆ

MIRKOVCI

27

GORAN

BORKO

ZAGREB

28

ĐURO

MAJDAK

PETERANEC

29

PETAR

POTROŠKO

FERDINADOVAC

30

GABI

OČKO

HUM NA SUTLI

31

DUBRAVKA

ŠALIĆ

BEDEKOVČINA

32

MIJO

POPIĆ

SLAVONSKI BROD

33

FILIP

GORDON FRANK

ZAGREB

34

MARIO

KOVAČ

DONJA ZELINA

35

EGON

JURCIC

CRIKVENICA

36

DAMIR

BEDNJANEC

KRAPINSKE TOPLICE

37

BRANKO

PATAČKO

FERDINANDOVAC

38

BRANKA

ŠESTAK

KOPRIVNICA

39

VLADO

ŠPILJAK

KRAPINA

40

MILE

GAGULA

OKUČANI

41

SINIŠA

MEZAK

ZLATAR

42

DAVOR

RADIĆ

DUGO SELO

43

PREDRAG

RECHNER

OSIJEK

44

LJILJANA

ARBUTINA

ZAGREB

45

VLADIMIR

TESAR

VELIKO TROJSTVO

46

FRANJO

SEVER

ČAKOVEC

47

KRISTIJAN

JAKOVLJEVIĆ

RIJEKA

48

PELZER

KAI

RAB

49

VILIM

BROZ

KUMROVEC

50

VESNA

MILAN

ROVINJ

51

JOSIP

SADILEK

KAPTOL

52

MILKA

TUĐINA

HERCEGOVAC

53

IVANA

FRANJKOVIĆ

ZAGREB

54

SILVIJA

KANCIJAN

DARUVAR

55

ENZO

HRVATIN

LABIN

56

NEVEN

NOVAKOVIĆ

ZAGREB

57

MARIN

MARELJA

ZADAR

58

LADISLAV

GRAČAN

ĐURĐEVAC

59

ANDREJA

KUZMAN

KARLOVAC

60

SANDRA

MATIĆ

SISAK

61

JOSIP

STANIČIĆ

KRK

62

IVAN

KRALJEVIĆ

IVANKOVO

63

IGOR

KOVAC

OSIJEK

64

GORAN

PAPIĆ

ZAGREB

65

DENIS

ŽEŽELJ

LUDBREG

66

IVICA

MLINAR

DARUVAR

67

PETR

BRENNER

ĐURĐEVAC

68

ELVIS

JANKO

ŠMRIKA

69

MATEO

HORVAT

BJELOVAR

70

IVANKA

NOVINC

SISAK

71

MLADEN

CUPAČ

OPATIJA

72

DARKO

MAJDANDŽIĆ

ČEPIN

73

MIROSLAV

NIKOLIĆ

ZAGREB

74

SONJA

GOVEDIC

MURSKO SREDIŠĆE

75

FABIJAN

KOLAČKO

VIDOVEC

76

JELICA

KARAJICA

ZAGREB

77

ZORAN

SALOPEK

OGULIN

78

LJUBICA

PETRIŠIĆ

KLANJEC

79

DALIBOR

VANJEK

GRUBIŠNO POLJE

80

KRISTINA

ŠIMANOVIĆ JURIĆ

OPATIJA

81

ZDRAVKO

LAZIĆ

GAREŠNICA

82

BORKA

PULJIĆ

ZAGREB

83

DAVID

LONČARIĆ

HUM NA SUTLI

84

MARIO

RAČAN

ĐURĐEVAC

85

NICOLAS

MICHEL J. P. MENU

ZAGREB

86

ŽELJKO

ŠPEHAR

SEVERIN NA KUPI

87

SANDRA

STJEPANOVIĆ

VODICE

88

RUŽA

JURKIĆ

BJELOVAR

89

VINKO

ČAVČIĆ

PODCRKAVLJE

90

STANKO

MILJANIĆ

KASTAV

91

DRAGICA

ZADRAVEC

VARAŽDIN

92

STJEPAN

ZORNJAK

ZAGREB

93

ZORAN

VENTIN

RIJEKA

94

VESNA

OŽANIĆ

SAMOBOR

95

KRISTINA

I. KOSTANJEVEC

KOPRIVNICA

96

LJUBOMIR

RADOŠEVIĆ

VUKOVAR

97

FRANJO

ŠIMUNEC

BREZNIČKI HUM

98

MARICA

JURIŠIĆ

ČAZMA

99

MIRNA

ŠIMIĆ

SISAK

100

SLAVKO

TOMINAC

DUGO SELO

101

ANTE

MARKOV

MURTER

102

ANTE

LEPUR

ZADAR

103

SLOBODAN

KUVALJA

ZAGREB

104

IVAN

TRLIN

VRGORAC

105

DUBRAVKA

MEDVED

SISAK

106

SREBRENKA

ČORIĆ

ZAGREB

107

BORIS

DOŠEN

OSIJEK

108

MARIO

SKUPNJAK

TRNOVEC BARTOLOVEČKI

109

STEVO

VUJAKLIJA

DALJ

110

IVAN

HALADIN

SESVETE

111

SABIN

BERIŠA

LEGRAD

112

DRAŽEN

MALTAR

SAMOBOR

113

IVANA

MARINOVIĆ

NEDELIŠĆE

114

TOMISLAV

ŽIVODER

ZAGREB-DUBRAVA

115

IVAN

BARIČEVIĆ

RIJEKA

116

ANKICA

BELINIĆ

OROSLAVJE

117

BERISLAV

POLOVIĆ

KARLOVAC

118

ANTUN

RUKAVINA

KRIŽ

119

MARIJA

NIŠANDŽIĆ

RETKOVCI

120

VLADIMIR

PETRINJAK

ZAGREB-DUBRAVA

121

PAVAO

SCOTTI

SPLIT

122

RADE

BANJANIN

ZAGREB

123

JAKOV

VRBAT

IVANIĆ-GRAD

124

ŽELJKO

KOSTELIĆ

KARLOVAC

125

HRVOJKA

S. HARAŠIĆ

DUGO SELO

126

CHRISTIAN

GALOŠI COMISSO

ZAGREB

127

DRAGAN

ŠTEFANČIĆ

SKRAD

128

RENATA

LANJI

ČAKOVEC

129

MARIJANA

BREKALO

DUGO SELO

130

RADOJKA

ĆUŠIĆ

ZAGREB

131

NIKOLA

ŠKRLJAC

GLINA

132

TONČI

RADMAN

RIJEKA

133

KSENIJA

RUKAVINA

OGULIN

134

KRISTINA

MILOVANOVIĆ

PULA

135

MARCEL

MAJSAN

MURSKO SREDIŠĆE

136

MILENKO

DABIĆ

KNEŽEVI VINOGRADI

137

DOMAGOJ

BUDIMIR

ZAGREB

138

ĐURĐICA

FRIC

ČAKOVEC

139

SINKOVIĆ

JOSIP

OROSLAVJE

140

MIRA

PEZER

ZAGREB

141

DIEGO

LEVAK

PULA

142

FRANE

GOLEM

ZAGREB

143

NIKOLA

GALAC

GOSPIĆ

144

MATE

ŽAGAR

ZAGREB

145

OSKAR

MOLNAR

DRAŽ

146

MIRKO

BARTOLOVIĆ

REŠETARI

147

GORAN

BLEŠĆ

ČAKOVEC

148

GORDANA

VERŠIĆ

RIJEKA

149

MARTINA

GREGČEVIĆ

IVANIĆ-GRAD

150

MARIJA

ŠPOLJAR

HUM NA SUTLI

151

DRAGOLJUB

KRNJAIĆ

SISAK

152

ANTUN

MAJETIĆ

OGULIN

153

DANIJEL

RADIĆ

PETRINJA

154

GORDANA

HABEK

IVANEC

155

IGOR

ČAPLINSKI

HRVATSKA KOSTAJNICA

156

DANIJEL

JELIĆ

SISAK

157

SLAVICA

HUDEC

VELI LOŠINJ

158

IVAN

SINČIĆ

ROVINJ

159

JADRANKA

KONIG

ZAGREB

160

MIMA

MRVOŠ

GOMIRJE

161

LUCIJA

HAJDIN

RIJEKA

162

ANA

BULATOVIĆ

ZAGREB

163

DRAŽEN

GUSTOVIĆ

BJELOVAR

164

ĐURĐICA

DENTE

JADRANOVO

165

JADRANKA

PRIDORAC

OROSLAVJE

166

IVAN

BOČINA

KASTAV

167

JASNA

DULIĆ TADIĆ

SAMOBOR

168

FRANJO

ŠTEFANČIĆ

ZAGREB

169

ANITA

DAKA ČABRAJA

MATULJI

170

JOSIP

JERGOVIĆ

IVANKOVO

171

NIKOLA

PATRIČEVIĆ

ČAKOVEC

172

ANKICA

BANO

SLAVONSKI BROD

173

DUSANKA

MARIJANOVIC

OSIJEK

174

MIRJANA

LASIĆ BIBER

ZAGREB

175

SANDRA

HALABAREC

LOPATINEC

176

DRAGAN

PUHARIĆ

JAKŠIĆ

177

SAŠA

PREDIĆ

DALJ

178

ĐURĐICA

VALJAVEC

DUGO SELO

179

VLADIMIR

JEKIĆ

PETRINJA

180

NADA

BOBIČANEC

PODTUREN

181

SAŠA

ŽIKOVIĆ

DRAŽICE

182

MLADEN

BAT

DONJA BISTRA

183

JOSIPA

ČEHIĆ

RIJEKA

184

ANKA

ZGOMBIĆ

CRIKVENICA

185

MARIJA

MARIĆ

GOSPIĆ

186

MILAN

BLAGIĆ

SISAK

187

ŽELJKO

BAJS

MALINSKA

188

DAMIR

RUŠIN

MALINSKA

189

IVANKA

FIRIĆ

PRIGORJE BRDOVEČKO

190

VESNA

V. KAUZLARIĆ

KOSTRENA

191

ANDRIJANA

JUGOVIĆ

ZAGREB

192

BRANIMIR

KATIĆ

DRAGANIĆI

193

BRANKA

MIKULETA

ČAZMA

194

ANDREAS

BILOBRK

TOPOLOVAC

195

ADEMI

ANTIGONA

RIJEKA

196

MARKO

CUKON

PULA

197

VICENCO

ČIKEŠ

VELIKA GORICA

198

MARKO

DROBEC

OROSLAVJE

199

MARINKO

LOVRIĆ

SESVETE

200

IGOR

JELENIC

ROVINJ

201

ĐURO

GUDEC

DUBRAVA

202

NIKOLA

RAJKOVIĆ

SISAK

203

NIKOLA

BAN

ZAGREB

204

RUŽA-MARIJA

SAMARŽIJA

KRAPINA

205

MIROSLAV

PLAVETIĆ

KARLOVAC

206

JOVANKA

RANDIĆ

RIJEKA

207

NEDELJKO

ANĐELIĆ

KOSTRENA

208

ESTER

FABRIS

RIJEKA

209

DANIJEL

BREZOVIĆ

DONJA BISTRA

210

ANA

TRETINJAK

ZAGREB

211

ZDENKA

CEPAK

ZAGREB

212

STJEPAN

KRAJNIK

MIHOVLJAN

213

DEJAN

DEJANOVIĆ

RIJEKA

214

BOGDAN

ŠUŠNJAR

PLAŠKI

215

IVAN

KNEZIĆ

OROSLAVJE

216

ZDRAVKO

KUNIĆ

ZAGREB

217

RADMILA

PARENTA MAJKIĆ

RIJEKA

218

BRANKO

KAPITANOVIĆ

DONJE OGORJE

219

DUNJA

LONČARIĆ

RIJEKA

220

JASMINKA

ALIĆ

NOVI VINODOLSKI

221

SNJEŽANA

HORVAT

DUGO SELO

222

VANJA

HRVATIN

RIJEKA

223

JOSIP

GRMAN

BARILOVIĆ

224

MIROSLAV

LAMOT

SAMOBOR

225

ANTUN

ŠLJERAC

VELIKA GORICA

226

ANTONELA

GAMBIN RADOŠIĆ

POREČ

227

KRISTINA

SEDMAK

SLAVONSKI BROD

228

ZORAN

KUŠTRIĆ

BJELOVAR

229

ADIJANA

VODIČKA

RIJEKA

230

RUŽA

LOVREKOVIĆ

PITOMAČA

231

MILE

BORIĆ

SISAK

232

FLORIO

MILEVOJ

ŠKRLJEVO

233

BOŽIDAR

VUKOVIĆ

VINKOVCI

234

IVO

GRBEŠ

PLETERNICA

235

TOMISLAV

STANKIR

KALINOVAC

236

VALENTINA

CIGLARIĆ

NEDELIŠĆE

237

ROBERT

FUĆAK

RIJEKA

238

DAVOR

ŠKARIOT

ZAGREB

239

ZLATA

GOTZ

HUM NA SUTLI

240

DIJANA

SVETEC

JAKOVLJE

241

PETRA

KOVAČEVIĆ

RIJEKA

242

MAJA

ŽAGAR

RIJEKA

243

VANJA

GON

VRBNIK

244

BOJAN

HORVATIN

KRALJEVEC NA SUTLI

245

NENAD

ZDJELAR

VIŠKOVO

246

TIHOMIR

PAVLINIĆ

KRAPINA

247

MILJANA

MURGAŠ

ZAGREB

248

TAŠKER

NEJC

RAB

249

VESNA

OSTOJIĆ

ZABOK

250

MILJENKO

FIČOR

RIJEKA

251

ARIJANA

ŠMIT

OSIJEK

252

DARIO

ŠIMAG

SVETI KRIŽ ZAČRETJE

253

IVICA

OŽBOLT

ZAGREB

254

IVANA

RUŠČIĆ

ŠIBENIK

255

MILAN

ANIĆ

ZAGREB

256

ANA

SMILJANIĆ

SELA

257

MATIJA

SOKOLIĆ

KRIŽ

258

ŠTEFICA

KUŠTER

OROSLAVJE

259

JURIŠIĆ

DARKO

SLAVONSKI BROD

260

MILKA

CAVRIĆ

GLINA

261

IGOR

JANIŠ

RIJEKA

262

LJILJANA

ĐURIĆ

ZAGREB

263

ŽELJKO

FERNEŽIR

ZAGREB

264

ŽELJKO

KOVAČ

DARUVAR

265

SPOMENKA

HUSAR

ZAGREB

266

MIRKO

ILIJAŠ

PRELOG

267

MIRJANA

KELAVA PERNEK

ZAGREB

268

NENAD

KOVAČEVIĆ

PODRAVSKI

269

IVONA

MAJIĆ

ZAGREB

270

JOSIP

DEBELJAK

HUM NA SUTLI

271

NENAD

SEKULIĆ

ZAGREB

272

MLADEN

VIDMAR

BROD NA KUPI

273

ROMINA

CIZEL

KRAPINA

274

DAVOR

ŠTURLIĆ

ZAGREB

275

MIRJANA

ŠPELIĆ

RIJEKA

276

SONJA

HARAMINA

DUGO SELO

277

DRAŽEN

IPŠA

MALI BUKOVEC

278

DRAGUTIN

ZEBEC

ZAGREB-DUBRAVA

279

ŽIVKA

GORIČKI

ZAGREB

280

ROBERT

ZEKIĆ

RIJEKA

281

DUBRAVKO

MIHALJEVIĆ

PETLOVAC

282

LUKA

KOLAREVIĆ

ILAČA

283

HRVOJE

BABIC

ZAGREB

284

IVO

GROŠ

ZAGREB

285

ŽELJANA

B. DRAGIČEVIĆ

ZAGREB

286

ZDENKA

GALETIĆ

ZAGREB-SUSEDGRAD

287

MARIO

GAZAN

ZAGREB

288

RAJKO

JALUŠIĆ

MACINEC

289

MIRJANA

MATEŠA

DUGA RESA

290

DUŠAN

BIŠKUPOVIĆ

SISAK

291

ŽELJKA

STANKO

ZAGREB

292

JOSIP

BANKOVIĆ

JASTREBARSKO

293

VLADO

ŠAPINA

SVETI KRIŽ ZAČRETJE

294

VESNA

NOVINC JURČIĆ

ZAGREB

295

NIKO

VUKADIN

PIŠKOREVCI

296

DARKO

PREBEŽAC

ZAGREB

297

ENVER

PEHLIĆ

RIJEKA

298

ANTUN

PAVIĆ

SIBINJ

299

LJILJANA

BUDAK

OSIJEK

300

TANJA

ŠĆAPEC

ZAGREB-NOVI ZAGREB

301

MARINKO

BABIĆ

ZAGREB

302

PETAR

BAČAN

PETRIJANEC

303

DEJAN

KLEPAČ

TRNOVEC BARTOLOVEČKI

304

ZDRAVKO

MARKUŠ

ZLATAR

305

ZLATKO

HRŽENJAK

VIRJE

306

DAMIR

ŠVAJGHART

ZAGREB

307

MARINA

VANJAKA

SPLIT

308

DINKA

STIPETIĆ

VELIKA GORICA

309

DAMIR

FRANJKOVIĆ

OGULIN

310

MARIO

ŠKRNJUG

ZAGREB

311

LJILJANA

LUJANAC

ZAGREB

312

IVICA

DELIĆ

VRGINMOST

313

ROBERT

KUREK

KOSTRENA

314

BOGDAN

DMITROVIĆ

PLAŠKI

315

MILJENKO

KLARIĆ

ZAGREB

316

NIKOLA

MAKAR

ZAGREB

317

BORO

BOŠNJAK

NOVA GRADIŠKA

318

MILA

JUKIĆ

SPLIT

319

SNJEŽANA

MARČINKO

BJELOVAR

320

EDVIGA

S. JANJATOVIĆ

RIJEKA

321

VALENTIN

BUKOVAC

DELNICE

322

MIRO

ČARŽAVEC

TUHELJ

323

ZLATKO

SENJAN

MOLVE

324

RENATA

KRAJNIK

ZAGREB-SUSEDGRAD

325

MARA

ŠARIĆ

PULA

326

IVANA

BOGOVIĆ

VARAŽDIN

327

MARA

CULEK

DONJI MIHOLJAC

328

DIJANA

TURNIŠKI

BJELOVAR

329

ANTONIO

SRKOČ

SKRAD

330

ZLATKO

POJER

JAKŠIĆ

331

VESNA

PRESTER

VARAŽDIN

332

MARINO

ČERKEZ

ZAGREB

333

BOŽICA

KOVAČIĆEK

ZABOK

334

ŽELJKO

ANTUNOVIĆ

IVANKOVO

335

WIBERG

MARIJA

SKOGAS

336

ZVONIMIR

GALOVIĆ

ZAGREB

337

NIKA

ŠVENDA

ZAGREB

338

ZDRAVKO

IVANDIJA

FERDINANDOVAC

339

MILAN

BABIĆ

IČIĆI

340

VINKO

STUPNIŠEK

OSIJEK

341

BRANKO

BRKLJAČ

VUKOVAR

342

MARIJAN

ROŽANKOVIĆ

GLINA

343

PEJO

JERKOVIĆ

SLAVONSKI BROD

344

DANILA

LINIĆ

KOSTRENA

345

ANĐELA

HUTER

ŠTRIGOVA

346

DEJAN

PROROKOVIĆ

POLIČNIK

347

KATA

ADŽAMIĆ

IOSIJEK

348

MAŠENKA

VUKADINOVIĆ

RIJEKA

349

VEDRAN

ČAVLINA

ZAGREB

350

MILJENKO

VRANJEŠ

SISAK

351

IVAN

GOLAC

KARLOVAC

352

TENA

KRMPOTIĆ

ORAHOVICA

353

DALIBOR

BAČANI

ZAGREB

354

IVAN

BOŽAC

PULA

355

HEĆIMOVIĆ

DAMIR

SLAVONSKI BROD

356

MIROSLAV

VORKAPIĆ

RIJEKA

357

VEDRANA

PETROVIĆ

RAKOVICA

358

GORAN

JURIĆ

BAŠKA VODA

359

DORA

PUCEVIĆ

ZAGREB-SLOBOŠTINA

360

EISNER

WOLFGANG

GRAZ

361

ANTE

MARIĆ

VUKOVAR

362

BRANKO

MARTINOVIĆ

BADLJEVINA

363

IGOR

BECIĆ

SAMOBOR

364

JASNA

PERHAT

JADRANOVO

365

SLAĐANA

DŽINIĆ

ŠTRIGOVA

366

DARIO

SALAK

POŽEGA

367

BORIŠKA

MAŠIĆ

VINKOVCI

368

IVANA

P. MARTINČEVIĆ

FUNTANA

369

DARKO

RAVENSKI

KOPRIVNICA

370

ROBERT

BOKORNI

SAMOBOR

371

BRIGITA

PRSTEC

ČAKOVEC

372

DAVOR

MIHOČINEC

ŠENKOVEC

373

BORISLAV

ĐURIN

LEKENIK

374

ADAM

ŠPANIĆ

NOVA GRADIŠKA

375

STJEPAN

BUTKOVIĆ

VELIKA GORICA

376

MARIJANA

LONČARIĆ

VRBOVEC

377

MARINKO

REBAC

KOPRIVNICA

378

JASMINA

REP

ĐURĐEVAC

379

MARIO

GRBAC

PULA

380

SLAVKO

BARIĆ

DESINIĆ

381

BORIS

ŽAGAR

RIJEKA

382

SLAVICA

BOŠNJAK

ZAGREB

383

VINKA

KRALJEVIĆ

ZAGREB

384

LJUBICA

ZNAOR

ZAGREB

385

MIRJANA

HRIBERŠEK

KARLOVAC

386

IVO

ŠOŠTARIĆ

PETRINJA

387

IRENA

RADIKOVIĆ

SELNICA

388

JOSIP

MAČEK

NEDELIŠĆE

389

MIRELA

ČORIĆ RADOŠ

ZAGREB

390

MATO

GOLUBIĆ

ČAZMA

391

IRMA

IVAKOVIĆ

TUHELJ

392

KAREN

OREMUŠ

PULA

393

SINIŠA

PLEŠE

ZAGREB

394

BOŽIDAR

JANKOVIĆ

ZADAR

395

DALIBOR

SURIĆ

PRIVLAKA

396

IVAN

ZAJEC

KRAPINA

397

JOSIP

JANKOVIĆ

SLAVONSKI ŠAMAC

398

TOMISLAV

VRAČEVIĆ

ĐAKOVO

399

VJERA

MIRKOVIĆ

ZAGREB

400

FRANJO

HORVAT

BREZOVICA